Aktuális állásajánlataink

Az Immergas Hungária Kft. Szigetszentmiklós - Lakihegyi központjába új munkatársat keres:

Marketing asszisztens

pozíció betöltésére.

Főbb feladatai:

·        Oktatások és más rendezvények szervezési és adminisztratív támogatása

·        Szakmai klub adminisztrációs hátterének biztosítása és aktív részvétel a tovább fejlesztésében

·        Online marketing kampányok kezelése és fejlesztése

·        Prospektusok és más nyomdai anyagok készítésében való részvétel

·        Promóciók szervezésének támogatása és a marketing anyagok készletének kezelése

·        Kutatási feladatok, új beszállítók keresése, kreatív feladatok

·        CRM rendszerben adatbázis kezelése

·        Kimutatások és elemzések készítése

Elvárások:

·        Felsőfokú szakirányú végzettség marketing / kommunikáció területen

·        Friss diplomás vagy 1-2 év tapasztalat

·        Online hirdetési felületek ismerete

·        Jó kommunikációs és probléma megoldó készség

·        Megbízhatóság és pontosság

·        Számítástechnikai felhasználói ismeretek

·        Aktív angol nyelvtudás: szóban és írásban

Amit kínálunk:

·        Stabil, nemzetközi háttér

·        Kiváló munkakörülmények

·        Versenyképes feltételek

·        Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

Helyszín:

Szigetszentmiklós-Lakihegy

További információ:

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre:   hr@immergas.hu