Mérnök szaktanácsadó

<--break- />
Elvárások:
Iskolai végzettség:- Felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség
Nyelvtudás:- Középszintű angol és/vagy olasz nyelv előny
Szakmai tapasztalat:- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Egyéb:- Számítástechnikai ismeretek
- Jó kommunikációs és prezentációs készség, megbízhatóság, pontosság
- Tudatos, önálló munkavégzés
- Határozott fellépés, eredmény-orientáltság és csapatszellem
Feladatok:
Termékmenedzsment:- Termékcsoportok önálló kezelése
Szaktanácsadás:- Műszaki szaktanácsadás kereskedelmi partnereknek, tervezőknek, szerelőknek és felhasználóknak
- Műszaki ajánlatkérések feldolgozása, műszaki ajánlatok kidolgozása, véleményezése
Piackutatás:- Új termékek bevezetése előtti piackutatás, forgalomban lévő termékek piacelemzéseinek folyamatos karbantartása
Oktatások és képzések:- Oktatási anyagok, prezentációs anyagok készítése és fejlesztése, oktatások, prezentációk megtartása (csapatban vagy önállóan)
Műszaki marketing:- Kiállításokon való részvétel és műszaki szaktanácsadás
Amit kínálunk:
 - Megbízható háttér, jó munkakörülmények
- Versenyképes bér, béren kívüli juttatások

Szakmai önéletrajzot iskolai végzettségekkel, a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával és a gyakorlati idő(k) megjelölésével a hr@immergas.hu címre várunk.