Szervizes munkatárs

Elvárások
Iskolai végzettség- Szakirányú végzettség
Szakképesítés:- Gáz- és olajtüzelő berendezés-szerelő, üzembe helyező (OKJ 32 5236 02)
Egyéb képesítés:- Műszaki Biztonsági Felülvizsgálói végzettség előny
Egyéb:- Jó kommunikációs képesség
- Megbízhatóság, pontosság
- Tudatos, önálló munkavégzés
- Eredmény-orientáltság és csapatszellem
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Feladatok:
Szerviztevékenység:- Gázkészülékek beüzemelése, karbantartása, javítása, illetve szükség szerinti cseréje
Szaktanácsadás:- Műszaki szaktanácsadás szerviz partnereknek, szerelőknek és felhasználóknak
Adminisztráció:- Ügyfélnyilvántartás, munkalapok kezelése
Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Folyamatosan bővülő termékpaletta és szakmai ismeretek elsajátítása megújuló energiás termékkörben is
- Megbízható háttér, jó munkakörülmények
- Teljeskörű felszerelés biztosítása
- Versenyképes bér
- Béren kívüli juttatások

Szakmai önéletrajzot iskolai végzettségekkel, a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával és a gyakorlati idő(k) megjelölésével a hr@immergas.hu címre várunk.